| POWER | 800 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | NUTRIBULLET |
| MODEL: | NBJ100G |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 800 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.80 L |
| INCLUDED ACCESSORIES: | ЧЕТКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 40,7 X 24 X 22,3СМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.020 kg |
| EAN | 8006447000254 |













