| POWER | 1500 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| CHUTE DIAMETER | 84.00 мм |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-4010 |
| POWER: | 1500 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| JUICE JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| CHUTE DIAMETER: | 84.00 мм |
| CAPACITY OF FRUIT PULP: | 250.00 ml |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.050 kg |
| EAN | 5202561530162 |







