| POWER | 200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | JC200BE |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.40 L |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 3838782693397 |











