| МОЩНОСТ | 200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | JC200BE |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.40 L |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.500 kg |
| EAN | 3838782693397 |











