| МОЩНОСТ | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| ДИАМЕТЪР НА УЛЕЯ ЗА ПОДАВАНЕ | 84.00 мм |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-4010 |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 1.00 L |
| ДИАМЕТЪР НА УЛЕЯ ЗА ПОДАВАНЕ: | 84.00 мм |
| ВМЕСТИМОСТ ЗА ПЛОДОВА КАША: | 250.00 ml |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.050 kg |
| EAN | 5202561530162 |







