| МОЩНОСТ | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR1832/00 |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.50 L |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Не |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| НЕПЛЪЗГАЩИ КРАЧЕТА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 230X190X300 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.724 kg |
| EAN | 8710103642756 |











