| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 1 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2752/90 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 1 |
| СЕЛЕКТОР ЗА ПЛОДОВА КАША: | Да |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.400 kg |
| EAN | 8710103381587 |














