| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 85 W |
| NUMBER OF CONES | 1 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2752/90 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 85 W |
| NUMBER OF CONES: | 1 |
| SELECTOR FOR FRUIT PULP: | Yes |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.400 kg |
| EAN | 8710103381587 |














