| POWER | 450 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB2111S |
| POWER: | 450 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.520 kg |
| EAN | 4242005257492 |









i
"" in 4 days
| POWER | 450 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB2111S |
| POWER: | 450 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.520 kg |
| EAN | 4242005257492 |