| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BN1200AL |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782324529 |







i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BN1200AL |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782324529 |