| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.00 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BN1200AL |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782324529 |






