| POWER | 320 W |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BSM600E |
| POWER: | 320 W |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 3838782512803 |







i
"" Today
| POWER | 320 W |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BSM600E |
| POWER: | 320 W |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 3838782512803 |