| МОЩНОСТ | 320 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.60 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BSM600E |
| МОЩНОСТ: | 320 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.60 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 3838782512803 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 320 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.60 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BSM600E |
| МОЩНОСТ: | 320 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.60 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 3838782512803 |