| JUG CAPACITY | 0.47 L |
| Brand | NUTRIBULLET |
| MODEL: | NBP003W |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.47 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.860 kg |
| EAN | 8006447002098 |







i
"" Today

Въпреки малките си размери, NutriBullet Portable разполага с 4-точково острие от неръждаема стомана, което е оптимизирано за справяне със замразени плодове и дори малки количества лед. Уредът включва и Pulse функция, която е идеална за приготвяне на по-груби текстури като салца или гуакамоле.

NutriBullet Portable е създаден за активен начин на живот. Той Ви позволява да приготвяте любимите си смутита, протеинови шейкове или коктейли навсякъде – във фитнеса, в офиса или по време на път. Батерията се зарежда чрез USB-C кабел и осигурява мощност за над 15 цикъла с едно зареждане.

Уредът позволява да блендирате и пиете директно от една и съща чаша. Капакът разполага с дръжка за пренасяне и накрайник за пиене. Чашата е изработена от Tritan™ – изключително лека, но здрава пластмаса без BPA, която издържа на удари в спортната Ви чанта.
| JUG CAPACITY | 0.47 L |
| Brand | NUTRIBULLET |
| MODEL: | NBP003W |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.47 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.860 kg |
| EAN | 8006447002098 |