| POWER | 1000 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| JUG CAPACITY | 0.70 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2767/00 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1000 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| PULSE FUNCTION: | No |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.70 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.85 м |
| DIMENSIONS: | 144X140X383 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 8720389032547 |







