| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.70 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2767/00 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Не |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.70 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.85 м |
| Размери: | 144X140X383 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 8720389032547 |







