| POWER | 600 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2291/41 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 600 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| PULSE FUNCTION: | No |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 2.00 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | ЧАША |
| CABLE LENGTH: | 0.85 м |
| DIMENSIONS: | 192X168X384 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.073 kg |
| EAN | 8720389001505 |








