| МОЩНОСТ | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 2.00 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2291/41 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Не |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 2.00 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | ЧАША |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.85 м |
| Размери: | 192X168X384 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.073 kg |
| EAN | 8720389001505 |








