| POWER | 1600 W |
| WORK LEVELS | 10 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5344 |
| POWER: | 1600 W |
| WORK LEVELS: | 10 |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.620 kg |
| EAN | 5202561540383 |








i
"" Today
Силен мотор, който осигурява бързо и ефективно смесване на всички видове съставки, дори и на най-твърдите. Вместимост на стъкления съд - 1,5 л: Голям и здрав стъклен съд, който позволява приготвянето на големи количества смески за цялото семейство.
Изключително остри и издръжливи ножове, които лесно справят с всички съставки, като запазват остротата си дълго време. Модерен и интуитивен панел за лесна настройка и управление на блендера.
Широк диапазон от скорости, които ви дават пълен контрол върху текстурата и консистенцията на смесите. Вградената защита предотвратява прегряване на уреда, което гарантира дълъг живот и безопасност при употреба.
Блендерът R-5344 Heavy Duty е идеален за домашни готвачи, професионални кулинари и здравословно ориентирани потребители, които търсят мощен и надежден уред за приготвяне на разнообразни смески, супи, сосове, смутита и други.
| POWER | 1600 W |
| WORK LEVELS | 10 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5344 |
| POWER: | 1600 W |
| WORK LEVELS: | 10 |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.620 kg |
| EAN | 5202561540383 |