| МОЩНОСТ | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5344 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.620 kg |
| EAN | 5202561540383 |







