| POWER | 1000 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| NOISE LEVEL | 86.00 dB(A) |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR3020/20 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1000 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 86.00 dB(A) |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| VACUUM SYSTEM: | No |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 164X181X412 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.900 kg |
| EAN | 8720389032615 |



