| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| NOISE LEVEL | 86.00 dB(A) |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR3030/00 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 86.00 dB(A) |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| VACUUM SYSTEM: | No |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | КОМПАКТОР |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 181X168X413 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.200 kg |
| EAN | 8720389032639 |



