| POWER | 300 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | PBF01CREU |
| POWER: | 300 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.520 kg |
| EAN | 8017709313005 |








i
"" Today




| POWER | 300 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 0.60 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | PBF01CREU |
| POWER: | 300 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.520 kg |
| EAN | 8017709313005 |