| МОЩНОСТ | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.60 L |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | PBF01CREU |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.60 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.520 kg |
| EAN | 8017709313005 |












