| POWER | 1200 W |
| JUG CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL811D38 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1200 W |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 2.00 L |
| NANO FILTER: | No |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.050 kg |
| EAN | 3016661149832 |







