| МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 2.00 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL811D38 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 2.00 L |
| НАНО ЦЕДКА: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.050 kg |
| EAN | 3016661149832 |







