| POWER | 400 W |
| WORK LEVELS | 5 |
| JUG CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | PHILIPS AVENT |
| MODEL: | SCF885/01 4 в 1 |
| POWER: | 400 W |
| WORK LEVELS: | 5 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.315 kg |
| EAN | 8710103870876 |







i
"" Today
| POWER | 400 W |
| WORK LEVELS | 5 |
| JUG CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | PHILIPS AVENT |
| MODEL: | SCF885/01 4 в 1 |
| POWER: | 400 W |
| WORK LEVELS: | 5 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.315 kg |
| EAN | 8710103870876 |