| TOTAL POWER | 60 W |
| BATTERY | ДО 27 ЧАСА |
| POWERBANK | No |
| GOOGLE/SIRI | No |
| DUST/WATER PROOF | IP67 ДО 1М. И ДО 30 МИН. |
| Brand | BANG&OLUFSEN |
| MODEL: | BEOSOUND EXPLORE BK |
| TOTAL POWER: | 60 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| BATTERY: | ДО 27 ЧАСА |
| POWERBANK: | No |
| GOOGLE/SIRI: | No |
| CHARGER: | USB TYPE-C |
| WEIGHT: | 0.637 kg |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5705260089738 |





















