| TOTAL POWER | 5 W |
| POWERBANK | No |
| GOOGLE/SIRI | No |
| Brand | XMART |
| MODEL: | BT1255G BLACK |
| TOTAL POWER: | 5 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| POWERBANK: | No |
| GOOGLE/SIRI: | No |
| CHARGER: | USB TYPE C |
| OTHER FUNCTIONS: | HANDSFREE, TWS |
| WEIGHT: | 0.570 kg |
| EAN | 3800202098846 |











