| ОБЩА МОЩНОСТ | 5 W |
| POWERBANK | Не |
| GOOGLE/SIRI | Не |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | BT1255G BLACK |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 5 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| POWERBANK: | Не |
| GOOGLE/SIRI: | Не |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | USB TYPE C |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | HANDSFREE, TWS |
| ТЕГЛО: | 0.570 kg |
| EAN | 3800202098846 |











