| FORMAT | DVD-R |
| CAPACITY | 4.700 GB |
| SPEED | 16x |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 4.7 GB 16x 43523 10 БР |
| FORMAT: | DVD-R |
| CAPACITY: | 4.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 16x |
| REWRITABLE: | No |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 23942435235 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| FORMAT | DVD-R |
| CAPACITY | 4.700 GB |
| SPEED | 16x |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 4.7 GB 16x 43523 10 БР |
| FORMAT: | DVD-R |
| CAPACITY: | 4.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 16x |
| REWRITABLE: | No |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 23942435235 |