| ФОРМАТ | DVD-R |
| КАПАЦИТЕТ | 4.700 GB |
| СКОРОСТ | 16x |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 4.7 GB 16x 43523 10 БР |
| ФОРМАТ: | DVD-R |
| КАПАЦИТЕТ: | 4.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 16x |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Не |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942435235 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ФОРМАТ | DVD-R |
| КАПАЦИТЕТ | 4.700 GB |
| СКОРОСТ | 16x |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 4.7 GB 16x 43523 10 БР |
| ФОРМАТ: | DVD-R |
| КАПАЦИТЕТ: | 4.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 16x |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Не |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942435235 |