| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | THULE |
| MODEL: | TSSB-316B SUBTERRA 15.6 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 85854245661 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | BLACK |
| Brand | THULE |
| MODEL: | TSSB-316B SUBTERRA 15.6 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | BLACK |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 85854245661 |