| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | VIENNA 15,6" /216487 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 4007249237361 |







| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | VIENNA 15,6" /216487 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 4007249237361 |