| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Legion Active GX41C86982 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 195713403931 |






i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Legion Active GX41C86982 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 195713403931 |