| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8861 GRAY |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 4260403573945 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8861 GRAY |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ИЗКУСТВЕНА КОЖА/П0ЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 4260403573945 |