| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6-16" 7561 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709011806 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6-16" 7561 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709011806 |