| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 250 ml |
| Brand | LUIGI FERRERO |
| MODEL: | FR-8042 2 БР. |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 250 ml |
| EAN | 3800139202972 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
Комплектът съдържа чаши за чай и кафе с дръжка с вместимост 250ml - 2 броя с размери на чашата: Ø10xH10cm. Изработени от боросиликатно стъкло, което издържа на температури в диапазон 0 - 300 °С. Двойните стени гарантират запазване на температурата на напитката за по-дълго време като в същото време предпазва пръстите ви от опарване при хващане. Подходяща за почистване в съдомиялна машина, както и подходяща за ползване в микровълнова печка.

| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 250 ml |
| Brand | LUIGI FERRERO |
| MODEL: | FR-8042 2 БР. |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 250 ml |
| EAN | 3800139202972 |