| ACCESSORY TYPE | TEA |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 420 ml |
| Brand | LAMART |
| MODEL: | LT9008 2БР. |
| ACCESSORY TYPE: | TEA |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 420 ml |
| EAN | 8590669225644 |



| ACCESSORY TYPE | TEA |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 420 ml |
| Brand | LAMART |
| MODEL: | LT9008 2БР. |
| ACCESSORY TYPE: | TEA |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 420 ml |
| EAN | 8590669225644 |