| ТИП АКСЕСОАР | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 420 ml |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT9008 2БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 420 ml |
| EAN | 8590669225644 |



| ТИП АКСЕСОАР | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 420 ml |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT9008 2БР. |
| ТИП АКСЕСОАР: | ЧАЙ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 420 ml |
| EAN | 8590669225644 |