| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 190 ml |
| Brand | LAMART |
| MODEL: | LT9026 2 БР |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 190 ml |
| EAN | 8590669295296 |



| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 190 ml |
| Brand | LAMART |
| MODEL: | LT9026 2 БР |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 190 ml |
| EAN | 8590669295296 |