| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 190 ml |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT9026 2 БР |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 190 ml |
| EAN | 8590669295296 |



| ТИП АКСЕСОАР | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ | 190 ml |
| Марка | LAMART |
| МОДЕЛ: | LT9026 2 БР |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАФЕ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 2 БР |
| ВМЕСТИМОСТ-МЛ: | 190 ml |
| EAN | 8590669295296 |