| POWER | 400 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 1.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCB 4000BK |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 400 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 1.00 L |
| MATERIAL OF MAIN BOWL: | PLASTIC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.130 kg |
| EAN | 8590669384907 |







