| МОЩНОСТ | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 1.00 L |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCB 4000BK |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 1.00 L |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВНА КУПА: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.130 kg |
| EAN | 8590669384907 |







