| POWER | 400 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMR 08R2 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 400 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 4242002742274 |











i
"" Today
| POWER | 400 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMR 08R2 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 400 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 4242002742274 |
Total price:49.10 €/96.03 лв.