| POWER | 65 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0416580011 KITCHENMINI |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 65 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.065 kg |
| EAN | 4211129130967 |





i
"" Today

| POWER | 65 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0416580011 KITCHENMINI |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 65 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.065 kg |
| EAN | 4211129130967 |