| МОЩНОСТ | 65 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0416580011 KITCHENMINI |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 65 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.065 kg |
| EAN | 4211129130967 |





i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 65 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0416580011 KITCHENMINI |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 65 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.065 kg |
| EAN | 4211129130967 |