| TYPE DETECTOR | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL | 100 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | UniversalDetect |
| TYPE DETECTOR: | DIGITAL |
| DETECTION DEPTH OF STEEL: | 100 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES: | 50 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION: | Yes |
| WARNING SIGNAL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.340 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952648255 |





