| PACKAGE-ML | 1000.00 ml |
| Brand | HUVESEPT |
| MODEL: | ПРО 1 Л |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| PACKAGE-ML: | 1000.00 ml |
| MODEL: | ПРО 1 Л |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| COLOUR: | ПРОЗРАЧЕН |
| ADDITIONAL: | С ПУЛВЕЛИЗАТОР |
| ADDITIONAL INFORMATION: | АЛКОХОЛЕН,ВИРУСОЦИДНО ДЕЙСТВИЕ |
| PACKAGE-ML: | 1000.00 ml |
| EAN | 3800043726892 |


