| DISPLAY SIZE INCH | 10.1 " |
| RESOLUTION | 1024x600 |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | DF1022M |
| DISPLAY TYPE: | LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.1 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 25.0 см |
| RESOLUTION: | 1024x600 |
| CARD READER: | SD/SDHC/MMC |
| FORMAT: | JPEG,AVI,MP3, MP4, MPEG, DIVX |
| USB: | Yes |
| SPEAKER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202098143 |













